magicworld.nolimit.cz

Vítejte ve světě Harryho Pottera.Centrum ohledně všech novinek HP.

Puberwant a jeho další díl Harryho Pottera

Puberwant se nemohl smířit s konečným verdiktem J.K.Rowlingové a proto napsal nový díl.
Čtěte zde:

 

                                 Harry Potter

                                                  and the descendants

                                                             of the heroes

   Odjezd z nádráží King’cross

Harry,Ginny,Ron a Hermiona naposled zamávali svým dětem a pak je ztratili z dohledu.19 let ho nebolela jizva,všechno bylo jak má být.Albus,James,Lily,Ted,Hugo a Rose hledali ve vlaku prázdné kupé až ho konečně našli.Všichni se posadili a vytáhli si časopisy,noviny,jídlo už sotva nastoupili do vlaku a měli hlad.Albus uměl dobře číst,tak si vytáhl Denního věštce.James se cpal různými slatkostmi které mu Ginny nabalila.Lily,Hugo a Rose si povídali co dělali o velkých prázdninách,a nakonec Ted se zamyšleně koukal z okna co ho bude čekat v bradavicích,hlavně mu poletovali myšlenky jak vypadali jeho rodiče.Babička mu všecko řekla hned když měl odjíždět do Bradavic.Minulost kterou měli jeho rodiče Remus a Nymfadora neuměl posoudit.

,,O čem přemýšlíš Tede?‘‘Zeptala se ho Lily.

,,O Bradavicích,ani nevim jestli se mám těšit nebo ne‘‘.Chtěl bych být dobrým studentem jako byl můj táta.

Lily mu odpověděla,,Neboj určitě budeš‘‘.

Do toho se vložil James ,,Dávej si pozor na západ měsíce,abys ses nám nezměnil‘‘.

,,Jamesi!nech toho,copak nevíš jak mu je to nepříjemný když o tom někdo takhle mluví!‘‘vykřikla Lily.

,,To nevadí,Lily jsem rád že se mě zastáváš ale spíš bych se mě já zastávat tebe‘‘.

,,Jamese si nevšímej na to kolik mu je let je pěknej protiva!‘‘.Ted se na Lily usmál a Lily mu jeho pohled vrátila.Pak se Lily připojila K Albusovi ve čtení.Ted se zakoukal do okna a koukal se na nebe.Albus z ničeho nic vykřikl až tak,že Rose která měla v ruce skleničku tak jí spadla.

,,Všichni mě ted‘  pozorně poslouchejte.Kinsley Pastorek se stal ministrem kouzel po Korneliusi Popletalovi.No není to bomba,člen Fénixova řádu,Bystrozor,schopný muž je ministrem kouzel.‘‘

Rose mávla rukou a řekla.,,Prosim tě vždyt‘ ho ani neznáme.

,,Táta mi o něm řekl hodně věcí abys věděla!‘‘.

Rose zakoulela očima a řekla.,,Prosim tě!tak nám něco o něm řekni když ti to tvůj táta řekl‘‘.

Albus se posadil rovně,napil se máslového ležáku,upravil si košili a řekl Rose.

,,Fajn,Kinsley Pástorek byl špí......Albus ani nedokončil větu a spadl na podlahu.S ním i Lily,Rose,James a mnoho dalších studentů.Jediný Ted se stihl chytit sedadla tak,aby nespadl.Ted se zakoukl do kupé a pak ven.

,,Co to proboha bylo?!‘‘James se postavil a koukl se ven.Po něm všichni ostatní.V tu ránu další náraz a znovu všichni spadli na zem.Ted který se nejrychleji zpamatoval vstal a došel k oknu.

,,Koukejte‘‘.

Všichni se koukli na Tedův prst jak ukazuje na sklo.Sklo se zmrazilo.Nešlo přez něj vůbec nic vidět.Všem naskočila husí kůže.Rose se postavila zapřemýšlela a řekla.

,,Pane bože!myslíte na to co já?‘‘.Albus který četl spousta knih věděl o co jde.James došel k Albusovi.

,,Co to je Albusi?‘‘.James se ho zeptal a pozorně se na něho soustředil.Albus se otočil ven.Sáhl na zmrzlí sklo a řekl.

,,Nechce se mi tomu věřit,ale je to tak.Strážci Azkabanu nás napadli.Lily celá nervozní křikla na Albuse.

,,Albusi Severusi!co to je za stvoření?!‘‘.

Albus se otočil k Lily a řekl.,,Mozkomoři jsou tady!‘‘.

 

 

 

 

 

 

 

                          Patronovo zaklínadlo

Rose okamžitě zavřela dveře a sedla si na sedadlo.Po ní to všichni zopakovali.Albus se otočil k Tedimu,Jamesovi a Hugovi.Hugo celou dobu spal ale po nárazu se hned probudil.Albus vytáhl hůlku,otočil se a řekl.

,,Kdo z vás se učil o prázdninách kouzlit?‘‘.James se po něm otočil a řekl.

,,Já jsem se učil ale jen pár kouzel‘‘.

,,Já ne,protože nikde jinde než v bradavicích jsem se nemohli učit‘‘.dopověděl Ted a hned na se James po něm otočil.

,,Aha,tak to asi nevíš o tom,že je v Londýně kouzelnice která soukromně učí studenty prvního ročníku‘‘.

,,Jak jsem to měl asi vědět Jamesi,babička mi ani nedovolila ji vytáhnout‘‘.Albus odkřikl oba dva.

,,Nechte toho,ted‘ není čas,toto řešit.Zájímá mě jestli umíte patronovo zaklínadlo?‘‘.James se hrdinský zatvářil.

,,Jo to umim.byl jsem nejlepší ve 2 skupině!‘‘.

,,Výborně‘‘

.Usmál se Albus a otočil se na Huga.,,A ty?‘‘.

,Vůbec‘‘.

,,Fajn,tak si sebou vezmu tady jen Jamese.Ty,Tede a Hugu zůstanete tady s holkama,my se vypravíme zjistit jak jsou na tom ostatní.Všichni kývli a poté se James a Albus ztratili za dveřmi.Rose se otočila k Lily a řekla.

,,Lily,někdy musim toho Albuse obdivovat!‘‘.

Ulička byla temná a bylo ve vlaku alespon‘  mínus deset stupn’ů.James vypadal jako by byl už dávno po smrti.Albus se plně soustředil na úzkou cestu.Míhali několik kupé a koukli se jestli jsou všichni v pořádku.Nakonec došli k posledním dveřím.Prostor kde byly zavazadla.Albus tiše řekl.

,,Lumos‘‘.

Špička Albusovi hůlky se rosvítila a rázným krokem prošli do vnitř nákladového prostoru.James udělal to samé a předběhl Albuse aby mohl být v čele.

,,Albusi dávej si pozor ze zádu‘‘.

Albus dal najevo že rozumí a šli dál.James si všiml balíku kde bylo napsáno.-Dávej si pozor na knihu-.James se uchetl a otevřel balík.Z balíku vyskočila kniha –obludárium- kniha pro kouzelné tvory.Chn’apla Jamesovu nohu a trhala.

,,Udělěj něco Albusi!‘‘

Albus se pousmál otočil k bratrovi a řekl.,,Jestli mi slíbíš že už nikdy nebudeš dělat vejtahu a bůh ví jakyho drsn’áka a přestaneš nás otravovat tak ti pomůžu.James se koukl na Albuse překvapeně.Když viděl jak mu kniha trhá nohu tak už nevydržel a křikl.

,,Proosííím,nééé ta kniha mi rozdrtí nohu!‘‘.Albus zamířil hůlkou na knihu a křikl.

,,Redacto!‘‘

Kniha se rozlítla do všech stran.Podal Jamesovi ruku aby mu pomohl vstát.

,,Kde ses tohle všechno naučil Albusi?‘‘

.Albus překvapeně koukl na bratra.

,,čtení,čtení a učení. Ministrestvo kouzel rozhodlo,že studenti by měli umět základní kouzla před.Zvýšil hlas.,,Nástupem do prvního ročníku‘‘

.James se ještě zpamatovával až byl připraven jít dál.Když se zamyslet nad tím že by umřel kvůli nějaký knize.No,byl opravdu vděčný Albusovi.Albus došel do zadního nákladu a zjistil že byly otevřený zadní dveře.došel ke dveřím a chtěl je zavřít.V tu ránu na něj vyletělo stvoření kterého se nejvíc obával.Mozkomor mu vyrazil hůlku z ruky a Albus omráčen dopadl na podlahu.James slyšel rachot a utíkal k Albusovi.Když došel k Albusovi viděl bezvládné tělo na zemi a nad ním se vznášel mozkomor.James spanikařil.Nevěděl co dělat.Nevěděl jestli má utíkat pro pomoc nebo bojovat!Zjistil však že kdyby běžel pro pomoc tak by nestačil Albuse zachránit.Věděl co má udělat.Zůstat a zachránit svého bratra.Vytasil hůlku zamířil na mozkomora a snažil se vzpomenout na nejšt’astnější okamžik života.

Myslel na sestru když mu pomohla vstát z postele.Myslel na první holku kterou viděl.Vzpomněl si na zážitek kdy mu sám ministr kouzel Kinsley Pastorek pomohl ho vytáhnout z kanálu když hráli s klukama fotbal.

,,Expetro patronum!‘‘

Pouhý obláček bílé záře mu vylítla z hůlky.Mozkomor se vznášel nad Albusem a už skoro mu dává polibek.James celý vylekaný se třásl a nevěděl co má dělat.Bylo mu do breku že nedokáže zachránit svého bratra.A pak si vzpomněl na okamžik kdy poprvé viděl své rodiče Harryho a Ginny.James se otočil na mozkomora a vykřikl s plného hrdla.

,,EXPETRO PATRONUM!!‘‘

Ze špičky Jamesovi hůlky vyletěla lan‘ a rozběhla se proti mozkomorovi.Mozkomor se vypařil od bezmocného těla Albuse a zmizel.James spadl vedle studeného a bezmocného bratra a položil ruku na tělo.

,,Zachránil jsem tě,díky že jsi mi dal takovou lekci‘‘.

Domluvim a spadl do bezvědomí.Albus otevřel oči a pohledem přejel známé tváře.Otočil se na bok a viděl Jamese který celý bledý ležel stále v bezvědomí.

,,Co se stalo Albusi?napadli vás mozkomoři?‘‘.

Albus se posadil a řekl.

,,Ano,napadl mě mozkomor když jsem chtěl uzavřít nákladový prostor.Vymrštil mě a spadl jsem na něco tvrdého a pak už si nic nepamatuju.ale věřím že tady James mě zachránil.Podíval se na Jamese a doufal že se ted‘ probudí.,,A co vy?co se stalo tady?‘‘.

Lily se zmateně koukla na ostatní lidi a pak zpátky na Albuse.

,,Jeden mozkomor vnikl do vagonu.ale hned zase zmizel protože učitel obrany proti černé magii ho zahnal nějakým kouzlem.

,,Ano,patronovo zaklínadlo‘‘.A kdo to byl?‘‘.Albus se zadíval na Lily a čekal jestli jí odpoví na jeho otázku.

,,Profesor Dean Thomas‘‘.Albus se nezatvářil nějak překvapeně ale stále se koukal na bratra.,,A co ten Dean Thomas řikal když odehnal z vlaku mozkomora?‘‘.Lily mu řekla.,,No,musím říct že to nebylo moc příjemné,hlavně pro učitele.Profesor nám nic neřekl a okamžitě se vytratil do učitelského vagonu.Co si mi myslíme je to,že je zajímaví když po 6 letech když zrovna my(Harryho Pottera děti) jedeme po prvé do bradavic zautočí zničeho nic mozkomoři.‘‘.Albus se posadil k oknu a přemýšlel proč mozkomorové zautočili na ně.Nejdříve ho napadlo že je někdo poslal ale když věděl že mozkomorové nemají po pádu Pána zla pána.No nad touhle otázkou si nevěděl rady.Lily ještě řekla:Albusi,učitelé nebyli moc rádi když se dozvěděli že studenti 1 ročníku ty a james vydali zjistit co se stalo s ostatníma.Ale každopádně jste byly i pochváleni za statečnost.Albus se kní otočil.,,No alespon‘ něco.

 

 

 

                                      Bradavice

Vlak zahoukal a všichni studenti automaticky se připravily k výstupu z vlaku.Vlak zastavil a nastala panika.Albus,Hugo,James,Lily,Ted,Ginny byli první kdo se vystrkal z vlaku.Všichni si na nádraží položili kufry a čekali na doprovod.Lily se bavila z Ginny kdo příjde je doprovodit do Bradavic.Nejdříve je napadl Hagrid a pak Profesorka Červotočková.James,Hugo se začali bavit o ředitelce a Albus a Ted se bavili o obraně proti černé magii.T tu ránu do Teda narazil student stejného ročníku.Ted spadl na zem a Albus vytáhl hulku na studenta.,,Co to mělo znamenat!do mého kamaráda nebude jen tak někdo vrážet!‘‘,Student(také s vytaženou hulkou) se uchechtl.,,Jmenuji se Tom Malfoy a ty se musíš jmenovat Albus Severus Potter že?‘‘Albus se zamračil a uchechtl se též.,,AHA takže ty musíš být Dracův syn že?toho sraba co je zbabělěc!alespoon‘ to o vás vím‘‘Tom vykřikl,,Jak se ovážuješ urážet moje rodiče!ty mudlovskej šmejde,urážlivej měkoto!‘‘.,,Tst,tvoje řeči mě nezajímaj,jo a mimochodem co se opovažuješ vrážet do mých kamarádů?‘‘,,Kamarádů?ty se kamarádíš s vlkodlakem?hahaha,protož je to můj nepřítel!‘‘.,,Rozumná vymluva!nic lepšího sis nevymyslel?pojd‘ Tede jdeme za holkama.Ted se zamračil na Toma a poté se vypařili.Tom se otočil a byl červenej jako by měl každou chvíli vypouchnout.,,V bradavicích se uvidí kdo je lepší kouzelních Albusoníku!.Po techto slovehc se vypařili.Všichni nastupovali na lodě a jeli pluli přes jezero k hradu.Hrad vypadal stále stejně jak popisoval Harry.Velká věž po pravé straně,vlevo dole skleních a pak obrovytánská zahrada plná tech‘ nejzajímavějších kytek co se snad dalo vidět z lodě.

Zakotvili u malýho přístavu a poté se všichni vytratili do vstupní síně.byl to ten nejkrásnější den všech Potterovic dětí a Weasleových.

Pokračování příště

Puberwant
 
;