magicworld.nolimit.cz

Vítejte ve světě Harryho Pottera.Centrum ohledně všech novinek HP.

Harry Potter: Movie

*365 + 1 den


PotterHarry.net » Jinotaje, komentáře

Toto ale plyne, máme už rok po vydání posledního dílu Harryho Pottera. Co se za tu dobu stalo?Nejdříve jsme ani nestačili podepisovat všemožné petice, aby Albatros vydal sedmý díl už před Vánoci, namísto původně zamýšleného termínu. I přes sliby výsledek zůstal nezměněn a 1. února jsem si mohli zajít pro poslední díl, kterého se ve světě za prvních 24 hodin prodalo přes 8,5 mil. kusů!!! – Žádné překvapení.

Zato J.K.Row. nám jedno velké přichystala. S úsměvem ze sebe vychrlila, že Brumbál je jiné orientace. No jistě. Moudrý, inteligentní, galantní, slušný jedinec mužského pohlaví musí být vždy gay. Poté znovu rezolutně potvrdila, že nenapíše nic s tématikou Harryho Pottera. Za měsíc už říkala něco jiného: "Nikdy neříkej nikdy!" A za další půlrok, byla na světě krátká povídka o Jamesovi a Siriusovi… Kam až tohle může dojít?

Však je to dobře. Věrní fanoušci potřebují svoji denní dávku. Vědci přišli na to, že čtení Harryho Pottera je návykové jako užívání drog. Čtenáři po dočtení posledního dílu dokonce pociťovali stejné pocity, jako by jim umřel někdo hodně blízký.

Nebo to vědci mysleli úplně jinak a přirovnání k drogám vlastně nemělo být přirovnáním, protože v New Yourku se prodávala extáze s logem a názvem Harryho Pottera! – Prý měla velký úspěch.

Ano, značka opravdu prodává. Proto ani nepřekvapí, že se na internetu prodává i vibrátor s názvy postav z Harry Pottera. Prý je stejně "statečný" a "kouzelný" jako samotný Harry Potter.

Svoji extratřídu ukázali i herci. Daniel Rocklife se přiznal, že ani po 10 letech nechápe "složitá" pravidla famfrpálu. Ano, znám desetileté dítě, které s tím má také problém…

Zato jedna nejmenovaná herečka si s nějakým famfrpálem určitě problém nedělá. Při své oslavě osmnáctin totiž ukázala téměř vše. Pro některé "nešťastná událost", pro mě vynikající reklamní trik. Mladá herečka potřebovala jen upozornit šéfy pánských časopisů, že už je plnoletá a čeká jen na nabídku k focení. Doporučení má dobré, začátkem loňského léta se objevila v žebříčku 100 nejkrásnějších tváří světa, kde obsadila 30. místo. Za dva měsíce, už byla na 28. místě. Vsázím do banku svoje spoďáry, že po premiéře Prince dvojí krve se objeví v TOP20.

Tak či tak, Oba tito herci se dostali do Guinnessovy knihy rekordů, kde si své místo zajistili rekordem "Nejvyšší průměrný kasovní zisk za film", který činí 143,5 milionu britských liber pro každého. Chudák Rupert, jediný umí hrát a musí být o vodě a chlebu. Škoda, že se jeho postava jmenuje Ronald Waesley, a ne Harry Potter.

 
;