magicworld.nolimit.cz

Vítejte ve světě Harryho Pottera.Centrum ohledně všech novinek HP.

Harry Potter a Princ dvojí krve

Ve hře Harry Potter a princ dvojí krve se hráči vrátí do Bradavic, aby pomohli Harrymu přežít náročný šestý ročník kouzelnické školy. Budou mít rovněž možnost zapojit se do vzrušujících čarodějnických duelů, míchat a vařit magické přísady, či se vznést do vzduchu a vést famfrpálský tým Nebelvíru za vítězstvím. Na cestě za dramatickým vyvrcholením příběhu a odhalením identity prince dvojí krve je mohou svést ze stopy i Ronovy romantické trampoty.

„Věříme, že videohra Harry Potter a princ dvojí krve představuje milník v žánru her podle filmové předlohy,“ říká Harvey Elliott, šéf britského studia EA Bright Light, kde má série Harry Pottera svůj domov. „Na základě technologického pokroku z minulých dílů a speciální pozornosti, věnované jedinečnému systému ovládání systému Nintendo Wii™, spolupracuje náš tým úzce s filmaři na tom, aby zde vznikl skutečně propracovaný interaktivní zážitek, zachycují příběh, akci, vzrušení a především zábavnost filmu.“

V příběhu Harry Potter a princ dvojí krve utahuje lord Voldemort stále těsněji smyčku okolo světa mudlů i čarodějů a Bradavice už nejsou zdaleka tak bezpečným místem, jakým bývaly. Harry má podezření, že nebezpečí se může ukrývat přímo ve zdech bradavické školy, ale Brumbál se spíše soustředí na jeho přípravu před závěrečnou bitvou, o níž ví, že se rychle blíží. Společně usilují o nalezení klíče k Voldemortově obraně a za tímto účelem se Brumbál spojí se svým starým přítelem a kolegou, bezstarostným bonvivánem z dobré rodiny, profesorem Horaciem Křiklanem, o němž se domnívá, že zná důležitou informaci. Mezitím čelí studenti útokům úplně jiného druhu nepřítele, když se u nich začnou projevovat účinky hormonů. Harry totiž cítí stále silnější náklonnost k Ginny, své city k ní ovšem dává najevo i Dean Thomas. Levandule Brownová se rozhodne, že tím pravým je pro ni Ron, ovšem vůbec nemůže počítat s čokoládovými košíčky Romildy Vaneové! Navíc tu je i Hermiona, která ve skrytu duše žárlí, ale je odhodlána své pocity skrýt. Uprostřed všech těchto románků však stojí jeden ze studentů stranou. Je pevně rozhodnut zanechat po sobě stopu, i když velmi temnou. Ve vzduchu je cítit láska, ovšem nablízku je i obrovská tragédie, po níž Bradavice už nikdy nemusí být stejné, jako dřív.

Vydání titulu Harry Potter a princ dvojí krve, vyvíjeného studiem EA Bright Light a jeho týmem, který stojí za celosvětovým úspěchem herní série o Harry Potterovi, je plánováno na letošní podzim, souběžně s uvedením stejnojmenného filmu, a to pro herní konzole Wii™, PLAYSTATION®3, Xbox 360™, PlayStation®2, PSP® (PlayStation®Portable), Nintendo DS™ a dále pro Windows PC, Macintosh a mobilní telefony.

Puberwant

Jak už všichni víme,už jen 23! dnů zbívá do vydání hry HP6 a tak EA společnosti nezbívá nic jiného než nam dát nějaký ty trailery kde už uvidíme jak přesně bude hra vypadat.Předem upozornuju,že všechny playformy jako xbox,Playstation,PC,Wii atd... Jsou hratelně tedy obsahově stejné.Takže se nemusíte bát,že hra na playformu PC bude obsahově jiná jak to byvávalo od HP1 až do HP3 že na playformy PC to stalo částečně za houby a na PSP1,2 xbox to bylo obsahově a hratelně perfektní.Jediný rozdíl je v tom,že Wii se hraje před ty ovladace takže jakoby přimo pomocí rukou kouzlíte ale to je podobny jak na PC:D tam zase hejbete myší a na PSP mate gamepad.


Harry Potter a Princ Dvoji Krve videohra trailer.
 
;